Sprzęt kulturystyczny

Natural Strength 2.0

Przedstawiamy Natural Strength 2.0. Jest to najnowsza linia urządzeń na wolne ciężary, która została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagającej grupie sportowców wyczynowych. Cechą charakterystyczną linii Natural Strength 2.0 jest elegancka, a przy tym bardzo solidnie wykonana konstrukcja, która wytrzyma nawet najbardziej intensywne i wymagające treningi siłowe. Co istotne, proponowany przez nas sprzęt kulturystyczny powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenia i współpracę z mistrzami świata w kulturystyce, a także z naukowcami z Zakładu Biomechaniki AWF w Warszawie.

Oferowany w Master-Sport sprzęt kulturystyczny to siedziska i oparcia dostosowujące się do anatomicznych kształtów ciała. To także uchwyty gwarantujące pewny chwyt, nawet przy dużych obciążeniach. Jako jeden z nielicznych, nasz sprzęt kulturystyczny, posiada też siłowniki pneumatyczne, które umożliwiają regulację poszczególnych elementów bez konieczności schodzenia z urządzenia. Ponadto dla komfortu ćwiczących przewidziano czytelne piktogramy z instrukcjami dotyczącymi prawidłowego wykonywania ćwiczeń, wytrzymałe elementy tapicerskie i nowoczesny design.

Z pomocą prezentowanego przez nas sprzętu kulturystycznego można ćwiczyć wszystkie partie mięśniowe, w tym mięśnie klatki piersiowej, mięśnie ramion, mięśnie barków, mięśnie pleców, mięśnie ud, mięśnie pośladków, mięśnie brzucha itd. Maszyny d tak skonstruowane aby ułatwiać zachowanie prawidłowej postawy i wymuszać właściwy ruch. To sprawia, że nadają się one dla osób początkujących, które chcą się nauczyć prawidłowej techniki ćwiczeń. Treningi siłowe na maszynach są też bardzo bezpieczne i minimalizują ryzyko kontuzji. Osoby zaawansowane mogą się z kolei skoncentrować na danej grupie mięśni równomiernie rozbudowując muskulaturę, poprawiając efektywność treningów i urozmaicając je o ćwiczenia izolowane. Sprzęt kulturystyczny jest też świetny dla osób, które w ramach rehabilitacji chcą wzmocnić osłabioną grupę mięśniową. Zatem jest on niezastąpiony w każdym obiekcie sportowym, a szczególnie takim, który jest nastawiony na obsługę profesjonalnych sportowców.

Dzięki zastosowanej technologii produkcji, a także innowacyjnym rozwiązaniom technicznym zbudowaliśmy maszyny, które są w stanie zaspokoić potrzeby każdej grupy sportowców, od amatorów po zawodowców. Wszystko dlatego, że sprzęt kulturystyczny z linii Natural Strength 2.0 oferuje wyjątkowy komfort, najlepsze efekty z treningu, a także co nie mniej ważne – bezpieczeństwo ćwiczeń. Wszystkie elementy w tej serii zostały zaprojektowane tak, by maszyny przetrwały bardzo długie lata użytkowania, pomimo intensywnej eksploatacji. Ze swojej strony gwarantujemy stuprocentową trwałość nawet przy ciągłym korzystaniu ze sprzętów z obciążeniem. Linia Natural Strength 2.0 polecana jest w szczególności do profesjonalnego wyposażenia siłowni i klubów fitness, ale nie ma żadnych przeszkód by urządzenia z tej serii zainstalować także w domu.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem urządzeń izolowanych z linii Natural Strength 2.0. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Przedstawiciele Master-Sport odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące dostępnych maszyn i przedstawią szczegóły oferty oraz zaproponują najlepsze rozwiązania na miarę potrzeb. Jesteśmy pewni, że dostępny w naszej ofercie sprzęt kulturystyczny pozwoli kompleksowo wyposażyć siłownię w zakresie strefy urządzeń izolowanych.