Wyposażenie klubu fitness

Cardio Line Intenza

Marka Intenza Fitness to profesjonalne urządzenia do treningu cardio. Wyróżnia je niepowtarzalny design i szereg innowacyjnych rozwiązań, przede wszystkim w zakresie codziennej obsługi i intensywnej eksploatacji w siłowni. Właścicielem marki jest renomowana firma HealthStream – lider produkcji urządzeń ODM/OEM w branży fitness. To właśnie dlatego w chwili obecnej sprzęt Intenza Fitness obecny jest w najlepszych siłowniach na wszystkich kontynentach świata.

Wyposażenie klubu fitness w postaci urządzeń marki Intenza Fitness pozwala przeprowadzić efektywny trening wytrzymałościowy, spalający kalorie, dotleniający mięśnie i poprawiający krążenie oraz wydolność serca. Z racji tego, że na urządzeniach takich jak bieżnie, rowery pionowe i poziomie czy też eliptery mogą ćwiczyć różne osoby, bez względu na wiek, płeć czy poziom wytrzymałości, to są one niezastąpione w każdym klubie fitness. Szeroka gama sprzętu Intenza Fitness pozwala stworzyć bogatą strefę cardio, dającą różnorodne możliwości treningu.

Urządzenia marki Intenza Fitness są cenione za ogromną wytrzymałość i parametry pozwalające sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom, które stawiają klienci siłowni. Na uwagę zasługują proste w obsłudze i czytelne dotykowe konsole, starannie opracowane oprogramowanie i różnorodne programy treningowe, duża powierzchnia biegowa i wysoka prędkość maksymalna w bieżniach, precyzyjne czujniki pomiaru tętna. Mamy tu też szeroki zakres obciążeń w rowerach i maszynach eliptycznych, co pozwala na precyzyjne dopasowanie intensywności treningu. Wyposażenie klubu fitness w oparciu o urządzenia marki Intenza Fitness, w których wykorzystano generator zapewniający minimalny pobór mocy ze źródeł zewnętrznych ograniczający się praktycznie do podtrzymania konsoli sterującej, to duża oszczędność w zakresie kosztów eksploatacyjnych. Najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technologii to właśnie sprzęty cardio renomowanej marki Intenza Fitness, a w dodatku to wszystko jest zaprezentowane w nowoczesnej stylistyce, zachwycającej designem. Oczywiście sprzęt Intenza Fitness spełnia wszelkie normy krajowe i europejskie, co jest gwarancją wyboru bezpiecznych, solidnych urządzeń.

Klienci klubów fitness wyposażonych w urządzenia do treningu cardio marki Intenza Fitness szybko zauważają poprawę kondycji, wydolności i wytrzymałości. Wielu z nich odnotowuje też szybką redukcję tkanki tłuszczowej, przyspieszenie metabolizmu i ogólną poprawę samopoczucia. Trening cardio jest przy tym bardzo przyjemny, komfortowy i bezpieczny nawet dla osób początkujących. Z racji tego, że strefa cardio jest bardzo często użytkowana, to warto postawić na sprzęt z wyższej półki. Taki, który zapewni płynne funkcjonowanie przy minimalnym poborze energii, wyróżni się wytrzymałością, będzie łatwy w obsłudze, a przy tym bezawaryjny. Nie bez znaczenia jest też aspekt wizualny. Trzeba też zwrócić uwagę na komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Urządzenia najwyższej klasy redukują do minimum ryzyko kontuzji i urazów, a także zapewniają przyjemny trening każdemu użytkownikowi.

Nasza firma oferuje szeroką gamę sprzętu, dającego różnorodne możliwości treningu. Przyrządy takie jak bieżnie, eliptery i rowery marki Intenza Fitness są jednymi z najlepszych propozycji. Są to urządzenia bardzo uniwersalne, dlatego z powodzeniem skorzystać z nich może każdy klub fitness. Sprawdzą się też świetnie w siłowniach hotelowych, szkolnych i innych obiektach, tworząc funkcjonalną, bezpieczną i atrakcyjną wizualnie strefę cardio.
Staranność przy tworzeniu strefy cardio jest szczególnie istotna dla właścicieli siłowni, ponieważ to tu klienci zazwyczaj rozpoczynają i kończą treningi. To świetne miejsce na rozgrzewkę, na przeprowadzenie treningu wytrzymałościowego lub na zakończenie treningu siłowego. Dlatego warto postawić na doskonałej jakości, profesjonalny sprzęt, gdyż jest on wizytówką siłowni.

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących sprawdzonego sprzętu stworzonego z myślą o użytku komercyjnym. Na zaprezentowanych urządzeniach bez trudu można przeprowadzić niemal niczym nieograniczony trening. Zatem sprzęt ten spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów klubów fitness. W prezentowanych maszynach eliptycznych, bieżniach i rowerach zakochają się wszyscy fani treningów cardio, w tym zawodowi biegacze i kolarze.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół zawsze służy fachowym doradztwem przy wyborze optymalnych rozwiązań oraz odpowiada na wszelkie pytania dotyczące sprzętu dostępnego w naszym asortymencie. Naszym klientom udzielamy szczegółowych informacji na temat parametrów technicznych i innych cech prezentowanych urządzeń do treningu cardio. Jesteśmy pewni, że nasza oferta w zakresie urządzeń marki Intenza Fitness oraz innych produktów dedykowanych klubom fitness i nie tylko, spełni nawet najwyższe wymagania.