JAK PROJEKTUJEMY

Szanowni Państwo,

wychodząc na przeciw oczekiwaniom oferujemy Państwu profesjonalną pomoc w zaprojektowaniu siłowni i jej wyposażeniu. Grupa specjalistów posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie pomoże odpowiednio dobrać i rozmieścić sprzęt w Twoim klubie. Gotowy projekt zostaje przedstawiony w atrakcyjnej formie 3D.

Realizując projekt siłowni zwracamy uwagę na wiele aspektów. Przede wszystkim staramy się tak podzielić przestrzeń, by wydzielić w niej najważniejsze strefy, takie jak choćby strefa maszyn izolowanych, strefa funkcjonalna czy też strefa cardio. Dzięki temu klienci siłowni mogą w jednym miejscu przeprowadzić kompleksowy trening siłowy, kondycyjny, wytrzymałościowy. Zwracamy też uwagę na zachowanie optymalnego dystansu, aby użytkownicy siłowni nie przeszkadzali sobie wzajemnie w wykonywaniu ćwiczeń. Gwarantuje to im stosunkowo duży komfort i zachowanie pewnej intymności. Jednocześnie planujemy rozmieszczenie sprzętu tak, by stworzyć maksymalnie dużo stanowisk. Dzięki temu na siłowni może jednocześnie ćwiczyć wiele osób, bez konieczności czekania na zwolnienie się sprzętu. Projektując siłownie bierzemy pod uwagę wymiary pomieszczenia, panujące w nim warunki, liczbę osób, które mają odwiedzać siłownię oraz planowaną kwotę inwestycji. Ważne jest też dla nas, dla kogo będzie przeznaczona siłownia. Coraz więcej klubów fitness i obiektów sportowych decyduje się na zwężenie kręgu klientów i maksymalną specjalizację. Dlatego chętnie wspieramy te działania, niezależnie od tego czy siłownia ma być skierowana do kulturystów, czy ma być przeznaczona dla kobiet, seniorów, młodzieży.

Usługa obejmująca projekt siłowni to opcja zarówno dla tych, którzy chcą stworzyć świetnie zorganizowaną domową siłownię na stosunkowo małej przestrzeni, jak i dla tych, którzy otwierają duży, profesjonalny ośrodek sportowy. W każdej sytuacji doradzimy wybór odpowiednich urządzeń, stosownie do potrzeb, oczekiwań i zastanych warunków. Podpowiemy od czego zacząć realizację projektu, obliczymy też koszty.

Profesjonalny projekt siłowni pozwala realnie ocenić pomysł biznesowy, policzyć koszty inwestycji, wyłapać ewentualne trudności i słabe punkty. Dlatego jest to coś, od czego warto zacząć myśląc o stworzeniu jakiejkolwiek przestrzeni do ćwiczeń. Oczywiście proponujemy też kompleksową realizację projektu w oparciu o dostępny u nas sprzęt sportowy z linii BioMotion, Natural Strenght, Professional Line, Shaped oraz Hotel&Home. Duży asortyment pozwoli profesjonalnie wyposażyć każdą siłownię. Wspierając klientów na każdym etapie realizacji inwestycji, od projektu po kompleksowe wyposażenie, pomagamy uniknąć błędów i ułatwiamy maksymalne wykorzystanie potencjału miejsca przeznaczonego na siłownię.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji napisz lub zadzwoń do nas. Z pewnością razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla przestrzeni, na której chcesz urządzić siłownię. Zachęcamy też do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, które z pewnością najlepiej świadczą o naszym profesjonalizmie.

Przykładowy projekt w pdf’ie można pobrać TUTAJ.