KIM JESTEŚMY

Master-Sport to widący polski producent urządzeń do treningu siłowego. Nasze produkty powstają w oparciu o współpracę z doświadczonymi zawodnikami i trenerami fitness oraz przy współpracy z Zakładem Biomechaniki AWF Warszawa i Instytutem Wzornictwa Przesmysłowego w Warszawie.

Wyróżniającym efektem tej współpracy oprócz doskonałej biomechaniki urządzeń, jest między innymi powstanie systemu BSS (Biomechanical Supprt System). Polega on na opracowaniu specjalnych krzywek podnoszących efektywność ćwiczeń na maszynach i zabezpieczających ćwiczącego przed urazami.

Wyposażamy kluby fitness, kluby sportowe, siłownie hotelowe i domowe

Posiadamy w swojej ofercie 5 linii urządzeń siłowych: BioMotion, Natural Strenght, Professional Line, Shaped oraz Hotel&Home. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy profesjonalną pomoc w zaprojektowaniu i wyposażeniu miejsca do ćwiczeń. Grupa specjalistów pomoże odpowiednio dobrać i rozmieścić sprzęt do treningu w Twoim Klubie. Gotowy projekt przedstawiamy w atrakcyjnej formie 3D – > jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projektowaniu skontaktuj się z nami.

W TROSCE O KOBIETY

Współpraca z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego zaowocowała powstaniem unikalnej w skali światowej linii urządzeń siłowych dla kobiet pod nazwą SHAPED.

Zaprojektowane w niej wszystkie elementy typu siedziska, oparcia, chwyty jak i regulacja obciążenia powstały w wyniku badań przeprowadzonych zarówno w Instytucie Wzornictwa Przesmysłowego w Warszawie, jak i w Zakładzie Biomechaniki Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Wszystkie te elementy maszyn charakteryzuje specyfika kobiecych potrzeb i komfortu ćwiczeń.

NASZE REALIZACJE

SIEĆ DYSTRYBUTORÓW

Eksportujemy nasz sprzęt siłowy zagranicę

Firma MasterSport jest obecna na rynkach europejskich. Nabywcami naszego profesjonalnego sprzętu siłowego są właściciele klubów fitness i inwestorzy z branży sportowej z większości krajów Europejskich, a także z Bliskiego Wschodu. Jedna z naszych ostatnich realizacji to wyposażenie siłowni w Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu. Nasze linie  zostały docenione także przez Polskie Wojsko – wyposażyliśmy sale fitness dla naszych żołnierzy stacjonujących w Afganistanie (maszyny MasterSport w serialu „Misja Afganistan”).

Zbierając informację od naszych dystrybutorów regionalnych dostosowujemy ofertę do specyfiki danego kraju czy regionu. Dotyczy to zróżnicowania cen, jak również zmian w konkretnych produktach.

Sfinansuj swoją siłownię

Jeżeli chciałbyś sfinansować swoją siłownię, skorzystaj z oferty firmy leasingowej. SPRAWDŹ TUTAJ.